+420 774 423 560Po-Pa: 8:00 - 15:00
Stojan Miláno - detail symbolu kola na označníku

Opěrný stojan na kola Miláno

V lednu 2022 jsme přidali do nabídky našeho e-obchodu zcela nový typ stojanu značky Procity řady Miláno. Již široký sortiment opěrných stojanů na kola se tak obohatil o další velmi pěkný kousek.

Stojan v barevném provedení s označníkem a k uchycení na patky

Stojan v provedením úsporný stojan s čistými rysy. Jedná se o jednoduchý rám z ocelového profilu 50 x 30 mm, který je nabízen jako prostý rám nebo s označníkem sojanu na kola. Povrchová úprava je, jak je u stojanů na kola Procity obvyklé, žárový zinek. Zákazník má navíc možnost zvolit stojan buďto bez další úpravy nebo navíc s povrchovým lakem v nabídce RAL standardního vzorníku Procity.

Stojan Miláno - jednoduchý rám v v barvě k zapuštění do betonu

Jak se stává u stojanů a oblouků Procity zvykem, je možné zvolit provedení k upevnění zapuštěním do betonu nebo s upevněním k podkladu skrze kovovou patku. Zákazník má tak na výběr provedení s upevněním na patku nebo do betonu a s lakem nebo bez laku a s označníkem nebo prostý rám.

Řada stojanů - kombinace rámů a stojanů s označníkem
Tento elektronický obchod používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací