+420 774 423 560Po-Pa: 8:00 - 15:00
Jednoduché a elegantní řešení

Stavebnicová modulární zábradlí

Rádi vám oznamujeme, že jsme rozšířili nabídku našeho e-obchodu o zcela nový druh zábradlí, která jsou vyjímečná svou variabilitou. Jedná se o modulární zábradlí , která jsou založená na možnosti kombinovat sloupky a výplně podle potřeb zákazníků. Umožňují vyjímečně snadno ohradit dlouhé linie s pouze několika různými druhy dílů.

Princip stavebnicového zábradlí

Stavebnice zábradlí obsahuje koncové sloupky, propojovací sloupky a rohové sloupky. Jednotlivé sloupky se propojují buďto příčkami nebo kovovými rámy - poli. Zábradlí zpravidla obsahují rohový sloupek s možností změnit směr zábradlí do pravého úhlu. Některé modely však obsahují i speciální spojky, které dávají možnost změnit směr v libovolném úhlu v rozsahu 0 - 90°. Sloupky se podle typu zábradlí zapouštějí do betonu nebo se upevňují za patky.

Modulární zábradlí

Zábradlí se nabízejí v několika modelových řadách a provedeních. Se zdobnými sloupky, jednoduchými sloupky, s poli ve tvaru výplní (i mřížových) nebo s jednoduchými příčkami. Povrchová úprava je v žárovém zinku nebo v práškové barvě dle požadavků zákazníka.

Modulární zábradlí

Úžasná variabilita spolu s dokonalým provedením vám dává možnost snadno a rychle zbudovat potřebné zábradlí ve vašem městě, obci, sportovním zařízení nebo firmě..