+420 774 423 560Po-Pa: 8:00 - 15:00
Městký mobiliář Procity - stylová řada Benátky

Městský mobiliář Procity - náš partner od roku 2007

S francouzskou firmou SPL, výrobcem městského mobiliáře Procity, vitrín Vitincom a dopravních a bezpečnostních zrcadel Vialux, spolupracujeme od jejich vstupu na český trh v roce 2007. Postupně jsme se stali objemem prodaných výrobků největším distributorem uvedených značek v České republice. Nabízíme kompletní sortiment, výrobky odebíráme přímo z výroben a skladů firmy z Francie a dopravujeme je našim zákazníkům. Za dobu spolupráce jsme měli čest realizovat celou řadu dodávek velkým i malým obcím a městům, firmám i jednotlivcům. Nyní bychom vás rádi blíže seznámili se samotnou firmou SPL.

PROCITY je značka městského mobiliáře skupiny SPL, francouzského výrobce vybavení pro obce a města z oceli, hliníku a dřeva. Výrobky PROCITY jsou vyráběny ve Francii ve 3 průmyslových závodech o celkové výměře 55 000 m2. Jsou umístěny v La Chapelle Saint-Rémy, v Sarthe a výrobny z oceli a hliníku jsou v Prunay-Cassereau a v Loir-et-Cher. Společnost samotná sídlí v Yvelines. Firma prodává výhradně prostřednictvím sítě prodejců a aktuálně je zastoupena v 16 evropských zemích. Přestože jsou závody společnosti vybaveny nejmodernějšími technologiemi, soustavně investuje do nejvýkonnějších automatizačních systémů. Firma má vlastní výzkumné centrum, které pracuje na vývoji nových produktů. Výrobky jsou vždy inovativní z hlediska ergonomie, funkčnosti a stylu. Každý rok tak máme možnost představit nové výrobky nebo oznámit inovaci již nabízeného výrobku.

Mobiliář je nabízený v 5 typových řadách - Province, Conviviale, Kub, Silaos a Benátky. To umožňuje zákazníkům zvolit si nejvhodnější styl pro prostředí, kam chce mobiliář umístit, a i v budoucnu doplňovat prostor sytlově odpovídajícími prvky.

SPL - tovární hala

Za důležitou považujeme naši osobní zkušenost s výrobky SPL a s firmou SPL jako partnerem. Zákazník se může spolehnout, že výrobky, které dodáváme, mají minimální kazovost. U městského mobiliáře Procity neznáme reklamace. Pokud se objeví problémy - poničené zastávky autonehodami, vandalismem a pod., vždy firma nabídne náhradní díly, při odření jsou k dispozici spreje s barvami v použitých RAL. Jednání je rychlé a bez zbytečných odkladů. Pro zákazníky jsou důležité i dodací lhůty. Ty firma dodržuje s mimořádnou pečlivostí. V případě jakýchkoliv problémů je zákazník co nejdříve uvědoměn a je vyvinuto úsilí zakázku dodat v co nejkratší době.

Tento elektronický obchod používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací