+420 774 423 560Po-Pa: 8:00 - 15:00
Vitrína Deco 120 x 160 cm s vertikálně zavěšenou vitrínou

Informační vitrína pro Krásný Dvůr

V průběhu ledna jsme dodali Národnímu památkovému ústavu informační vitrínu Deco 120/160 cm určenou pro zámek Krásný Dvůr. Přestože se nejedná o velkou zakázku, rádi bychom vás o ní informovali, protože potvrzuje kvalitu vitrín Deco, které jsou vhodné i do prostoru s velmi vysokými nároky na vzhled a provedení.

Vitrína Deco 120 x 160 cm s horizontálně zavěšenou vitrínou

Vitrína Deco je komplet složený z vitríny o hloubce 75 mm a sloupků s kruhovým profilem. Sloupky jsou ocelové s průměrem 76 mm určené k zapuštění do betonu. Výška nad terénem je 2500 nebo 2700 mm. Jsou vybavené patkou z litého hliníku a dekorativní hlavicí ve 4 provedeních.

Provedení hlavic sloupků

Samotné vitríny jsou o rozměrech 80 x 120 cm na 12 A4 nebo 120 x 160 cm na 24 A4. Vitríny mohou být jednostranné nebo oboustranné. Protože hloubka profilu je stále zachována, je oboustranná vitrína rozdělena uprostřed příčkou a její hloubka je tak 38 mm na obě strany. Informační materiály se umisťují magnety na záda z bíle lakovaného plechu.

Detail zavěšení s úchytem

Vitríny jsou dodávány jako komplet 1 vitrína + 2 sloupky nebo jako prodlužovací modul složený z 1 vitríny + 1 sloupku. K volitelnému vybavení sestavy patří čelo. Dále je možné v sestavě kombinovat vitrínu a polepovou tabuli z plechu. Vitrína je ke sloupku uchycena masivní dekorativní svorkou, která umožňuje nastavit výšku vitríny podle libosti.

Vitrína Deco s informačním čelem

Styl vitríny vychází z řady mobiliáře Procity a je součástí nabídky výrobků se shodným designem. Můžeme tak vitrínu kombinovat se sloupky, autobusovými zastávkami , přístřešky na kola nebo stojany na kola.

Vitríny Deco sestavené dořady - základní vitrína + rozšiřující modul
Tento elektronický obchod používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací